ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:42 10.05


Заступник голови ОДА розвиватиме полтавський бокс

Заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий згодився зайняти одну з керівних посад в обласній федерації боксу.

38-річний Роман Товстий працює заступником голови Полтавської ОДА, в функціональні повноваження якого входить і турбота про спорт. Днями члени Федерації боксу Полтавської області, знаючи Романа Івановича в ділі, одноголосно проголосували за обрання його на посаду першого віце-президента своєї організації.

У коментарі для прес-служби Федерації боксу України Роман Товстий розповів про свої плани на новій посаді, давній інтерес до боксу та мрію, яку розділяють із ним усі любителі спорту Полтавщини.

– Романе Івановичу, дозвольте привітати вас із обранням у віце-президенти обласної боксерської організації. Для вас цей вид спорту – вже дорослий, чи, можливо, більш давній інтерес?

– Безперечно, більш давній. Я займався боксом ще в школі – більше для себе, тому, хоча й не став спортсменом, а вибрав інший шлях у житті, назавжди зберіг інтерес до цього виду. Для мене бокс – це, напевно, єдиний такий чесний і зрозумілий вид спорту. І мені приємно, що боксерська родина Полтавщини прийняла мене у свої ряди. Для мене ця довіра – свідчення того, що ми можемо разом зробити багато хорошого для боксу в нашому краї.

– В якому стані нині бокс на Полтавщині?

– Ми знаємо, що за статистикою Полтавщина може претендувати на першість в Україні з боксу. Але для нас це не самозаспокоєння – ми хочемо, щоб слідом за сьогоднішніми успішними спортсменами приходили в бокс нові. Щоб були всі умови для заняття цим видом. Щоб ми мали нагоду подарувати Україні чудових атлетів, які її прославлять, а також залучити до спорту молодь, для якої це може стати в нагоді, адже бокс розвиває у людині колективізм, відповідальність, обов’язковість, мужність та багато інших рис.

– Які заходи визначили для себе першочерговими?

– Уже маю плани щодо масштабного об’їзду районів нашої області. Хочеться, щоб у кожному районі були створені й офіційно зареєстровані свої власні боксерські федерації. Юридична грамотність реєстрації – надзвичайно важлива, адже у такому випадку федерації боксу можуть претендувати на фінансування не лише з обласного бюджету, а й із районного.

Нам потрібно підтримувати ті спортивні досягнення, які були закладені в попередні роки. Тому сподіваємося й надалі залучати бюджетне фінансування, а також знаходити спонсорські кошти. Вони є неможливими без нормального інформування про події в районному боксі. Нині, коли вводиш в Ґуґл назву обласної федерації, у списку пошуку лише порожнеча. А ми створимо сучасний сайт, аккаунти в соцмережах. І тоді вболівальники Полтавщини знатимуть не лише знаменитостей, а й висхідних зірок, матимуть всю інформацію стосовно поточних турнірів. Нормальне висвітлення буде цікавим не лише учасникам, їхнім родичам і вболівальникам, а й потенційним спонсорам, які будуть бачити, що є боксерське життя і воно цікаве та різноманітне.

Президент нашої обласної федерації – тренер, а я – людина, яка працює держслужбовцем, хоча й має в серці спорт. Тому хочу Поєднати ці два начала – спортивне та державницьке, щоб ще ефективніше розвивати бокс в нашій області. Скажімо, уже за моєї каденції Решетилівка прийме боксерський чемпіонат України – причому, на тому ринзі, який я сьогодні пообіцяв спортсменам області. ФБУ посприяє нам у пошуку такої інфраструктури, і ми із задоволенням для початку придбаємо мобільний, пересувний ринг для наших турнірів. Приглянули в Полтаві приміщення для ремонту й використання боксу, а ФБУ нам із обладнанням має допомогти.

– Полтавська область – одна із найспортивніших в Україні. Яке місце боксу серед інших видів?

– Дуже гідне! Всім відомі імена Олександра Хижняка та Віктора Вихриста. У них – медалі всесвітнього, континентального рівня. Наша область пишається ними! При цьому для розвитку спорту робиться багато. У порівнянні з позаминулим роком без капітальних видатків на спорт в бюджеті було передбачено близько 45 млн гривень, а цього року тільки з обласного бюджету на підтримку та розвиток спорту виділяється більше 100 мільйонів!

***

У рамках Конференції, яка відбулась у Полтаві, відомий полтавський тренер Михайло Мельник був переобраний на посаду президента обласної Федерації боксу.

спорт, бокс, влада, ФБУ, Роман Товстий

За темою:

  • Полтавці можуть відстежувати рух двох сотень автобусів і тролейбусів через смартфон
  • Як бігові кросівки Asics здобули популярність серед спортсменів
  • Яровий здобув "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Франції
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.