ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 13.06


Засуджений інспектор установи виконання покарань уклав угоду з прокурором і вийшов на волю

Колишній інспектор установи виконання покарань, який намагався пронести на територію майже 150 пігулок із псевдоефедрином, отримав умовний термін.

Київський районний суд Полтави затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та тепер уже колишнім молодшим інспектором відділу режиму і охорони Державної установи "Полтавська установа виконання покарань № 23". Вироком суду 26-річний чоловік визнаний винним у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні прекурсорів із метою збуту (ч. 2 ст. 311 КК України), засуджений до трьох років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування основного покарання, якщо він протягом року не вчинить нового злочину. Про це повідомив начальник відділу прокуратури Полтавської області Віталій Алетенко.

11 січня 2018 року екс-інспектор у кишені форменого одягу намагався пронести на територію, що охороняється, 147 пігулок, які містять псевдоефедрин. Маса останнього в наданих на дослідження пігулках становила понад 8,5 г.      

 

суд, кримінал, поліція, прокуратура, прекурсори

За темою:

  • Капканову продовжили термін тримання під вартою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.