16:00 14.02

Завтра фінішує футбольний турнір "Кубок Пожечевського"

У Копилах наближається до завершення традиційний зимовий футбольний турнір — "Кубок Пожечевського". Сьогодні відбулися два матчі п’ятого, заключного туру змагань.

5 тур

Мир — Легіон — 2:2. Полтавські аматори, які вигравали у два м'ячі, але не втримали перевагу, стали єдиною командою на турнірі, яка відібрала очки у володаря "Кубка Пожечевського" 2019 року. "Легіон" фінішував третім, не зазнавши жодної поразки.

Вікторія — Полісся — 0:1. Команда Анатолія Безсмертного фінішувала другою, перемігши в останньому турі аматорів із Сумщини.

В останній день турніру, 15 лютого, зустрінуться "Олімпія" (Савинці) і юні ворскляни. Початок матчу - 11:00.