ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 07.11


Завтра на Полтавщині проведуть тестовий рейс "Тризуба"

"Укрзалізниця" 8 листопада, у четвер, запустить у тестовий рейс на 150 кілометрів перший поставлений компанією "General Electric" (GE) локомотив "Тризуб" у складі вантажного поїзда на ділянці Кременчук-Ромодан.

Тестовий рейс "Тризуба" відбудеться на Полтавщині вже завтра. Про це повідомив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Уже завтра перший тепловоз GE вийде на колії. Це будуть пробігові випробування в реальних умовах на українській залізниці", - написав він на своїй сторінці у Facebook у середу.

Кравцов зазначив, що вже отримано 15 нових локомотивів "Тризуб", ще 15 очікуються в першому кварталі 2019 року. "Усе чітко за контрактом", - наголосив він.

Як нами повідомлялося, рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE, укладена на початку 2018 року, передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій) і поставку 225 нових локомотивів серії "Evolution" до 2027 року.

Компанія GE Transportation і Крюківський вагонобудівний завод на початку червня уклали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33AС серії "Evolution".

транспорт, залізниця, локомотив, тест, GE

За темою:

  • Чоловік отримав смертельні травми на залізниці
  • На вокзалах Укрзалізниці облаштували безкоштовні зарядні станції
  • Під Полтавою локомотив збив людину
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.