ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 22.10


Завтра у Полтаві перевірятимуть систему оповіщення

У середу, 23 жовтня, з 9.45 до 10.45 відбудеться навчальна перевірка засобів централізованого оповіщення. Будуть вмикатися електричні сирени. Громадян просять зберігати спокій.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив Віктор Стеблянко начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

"Подібну перевірку проводимо щорічно наприкінці жовтня для визначення працездатності обласної системи оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту",

- йдеться у дописі.

Також Віктор Стеблянко нагадав про порядок дій громадян при трансляції попереджувального сигналу "Увага всім!" (звук електричних сирен):

"Почувши цей сигнал, необхідно увімкнути радіоточку проводового мовлення, ефірні радіоприймачі місцевих радіомовних станцій, Інтернет-радіо місцевих радіостанцій, місцеве телебачення.
Після подачі звукових сигналів протягом 5 хвилин обов’язково по місцевим засобам масової інформації (радіо, телебачення) передається інформація про те, що трапилося та порядок дій населення в конкретній надзвичайній ситуації. Вислухавши повідомлення, слід діяти згідно з отриманими вказівками."

сирени, система оповіщення

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.