ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 15.01


Захищаючи Україну, загинули ще п’ятеро військових Полтавщини

На війні з російськими окупантами загинули п’ятеро військових з Полтавщини – Валерій Василенко, Євген Кулик, Артем Осін, Володимир Лосина та Олександр Чичиньов.

Як повідомили «Новини Полтавщини», 16 січня у селі Великі Будища прощатимуться з полеглим військовим Валерієм Василенком.

Деталі повідомили на фейсбук-сторінці Великобудищанської громади.

“Закликаємо усіх 0 12:00 гідно зустріти нашого Героя живим коридором від початку села Великі Будища до Іллінської церкви. О 13:00 проведемо в останню путь нашого Героя до місця його останнього спочинку на кладовищі (вул. Новоселівка). У разі змін – обов’язково повідомимо”, – йдеться у повідомленні.

16 січня оголосили Днем жалоби у Великобудищанській громаді.

На Донецькому напрямку під час стрілецького бою від осколків ворожого снаряду загинув 23-річний Кулик “Лис” Євген, повідомили на сторінці Окремого загону спеціальної дії “Centuria” в instagram.

“Навіки 23. Наш брат загинув 12 січня 2023 року на Донецькому напрямку у стрілецькому бою, від осколків ворожого снаряду. “Лис” – унікальний військовий, який почав свій шлях у десантно-штурмових військах ЗСУ. Потім продовжив свій шлях у французькому легіоні, і коли почалася війна вирішив повернутися та битися за Україну у складі підрозділу “Центурія”. Відмінний снайпер та командир, хороший протитанкіст та піхотинець. Та як виявилося найкращий кулеметник, який шматував ворога до останнього подиху”, – йдеться у повідомленні.

Євген Кулик родом із міста Зіньків.

Осін “Оззі” Артем загинув на Донецькому напрямку 12 січня від артилерійського обстрілу, повідомили на сторінці Окремого загону спеціальної дії “Centuria” в instagram.

“Виконував надскладне бойове завдання в гарячій точці, в ближньому контакті з ворогом. Сміливий та хоробрий. Таким себе проявив “Оззі” і таким його запам‘ятали побратими”, – йдеться у повідомленні.

У полеглого воїна залишилось двоє дітей. Родом з Полтави.

12 січня під час виконання бойових завдань в районі села Роздолівка Бахмутського району, Донецької області загинули Володимир Лосина та Олександр Чичиньов, повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Олександр Чичиньов народився 18 грудня 1980 року в місті Пирятині. У 1998 році закінчив Пирятинську школу 4, далі навчався в Лубенському ПТУ-12, отримав спеціальність кухаря третього розряду. Працював на ТОВ “Пирятинський сирзавод”.

З 1999 року по 2000 рік проходив строкову військову службу на посаді оператора. З 28 січня 2015 по 7 вересня 2015 року служив по мобілізації на посаді оператора радіотехнічних комплексних систем, із 2017 по 2019 рік проходив військову службу за контрактом у військовій частині А0409.

Після повномасштабного вторгнення росії 1 квітня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації, до в.ч. А0222 на посаду стрілець-санітар.

В Олександра залишилися троє дітей та брат.

Володимир Лосина народився 15 липня 1980 року в селі Покровське, Полтавського району. Навчався в місцевому НВК, далі закінчив Гадяцьке державне училище. Працював у Полтаві на телебаченні, АЗС, олійному заводі. З 2011 року з родиною переїхав на постійне місце проживання в Пирятин. Працював на ТОВ “Пирятинський сирзавод”.

З 1998 по 2000 рік проходив військову строкову службу на посаді музикант військових оркестрів. На військову службу по мобілізації був призваний 1 квітня 2022 року, проходив службу у в.ч. А0222 на посаді старший стрілець.

У Володимира залишилася донька, батьки, дружина, сестра.

Про дату і час прощання повідомлять пізніше.

війна, армія, загибель

За темою:

  • Полтавщина за два місяці зібрала понад 150 мільйонів військового збору
  • Снайперка з Полтавщини "Монашка" воює під Бахмутом - інтерв'ю
  • Торік на Полтавщині діагностували 44 випадки туберкульозу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.