ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 16.10


Захист дітей в інтернеті: полтавці можуть долучитись до Нацстратегії

Сьогодні молоде покоління має у всесвітній мережі безліч можливостей, проте, є там і багато небезпек. В ОП почали розробку Нацстратегії із захисту дітей в Інтернеті, до якої може долучитись кожен охочий.

Батьки та діти можуть долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті, взявши участь в онлайн-опитуванні. Для цього потрібно відповісти на запитання експертів у онлайн-анкеті до 3 листопада.

"92% дітей в Україні до 12 років мають доступ до Інтернету. Інтернет відкриває безліч можливостей для них, проте там є й багато ризиків. Кібербулінг, онлайн-насильство, грумінг (встановлення довірливих відносин з дитиною для подальшого схиляння до статевих стосунків, шантажу, експлуатації. – Ред.) тощо. Тому ми розпочали підготовчий етап розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті",

– відзначив уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Отже, розробка Нацстратегії передбачає такі етапи:

  1. Проведення дослідження щодо поточного стану проблеми в Україні, зокрема за допомогою онлайн-опитувань серед батьків та дітей, а також партнерів із державного, громадського та приватного секторів.
  2. Візит міжнародних експертів до України, який заплановано на 11-15 листопада поточного року з метою налагодження подальшої співпраці.
  3. Розробка та презентація рекомендацій Міжнародного союзу електрозв’язку, обговорення напрацювань та створення плану дій з розробки стратегії (18-19 грудня поточного року).

Рекомендації міжнародних експертів, розроблені за участю профільних представників українського державного, громадського та приватного секторів, стануть підґрунтям майбутньої стратегії із захисту дітей в Інтернеті, яка буде розроблена вже наступного року.

Онлайн-анкети можна знайти на сайті Міністерства освіти і науки за посиланням.

інтернет, діти, національна стратегія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.