ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 17.01

P


Захоплюючі бестселери Сесілії Ахерн можна придбати не виходячи з дому

Книжковий магазин "Букля" презентує підбірку книг Сесілії Ахерн, прочитати які має кожен, хто ще не знайомий із творчістю нашої видатної сучасниці.

Ім’я Сесілії Ахерн упевнено зійшло на світовому небосхилі авторів жіночої прози у 2004 році, коли світ побачив її перший роман "P.S. I Love You" і за короткий час став бестселером №1 у Великій Британіїї та США. Вже наступного року письменниця випустила другий роман, який влітку 2005-го зайняв першу сходинку серед книг, які розкупили у Великобританії найбільшим накладом. Тоді ж Сесілія Ахерн отримала міжнародну літературну премію Corine Award. На сьогоднішній день популярність ірландської авторки та її книг залишається на такому ж високому рівні, мільйони відданих читачів у різних країнах світу з нетерпінням чекають на вихід нового роману, який безперечно стане черговим бестселером.

Нижче представлена підбірка книг Сесілії Ахерн, прочитати які має кожен, хто ще не знайомий із творчістю цієї видатної сучасної авторки.

P.S. I Love You

На сторінках цього роману перед читачами розгортається історія про те, як кохання одержує перемогу над смертю. Втративши любимого чоловіка, тридцятирічна Холлі впадає в депресію, перестає спілкуватися з людьми та покидати стіни свого будинку. Несподівано вона отримує пачку листів, написаних саме тим, розлука з яким і приносить їй ці страшні душевні страждання. Але листи можна відкривати по одному в місяць. Коханий чоловік, незадовго до смерті, вирішує допомогти дружині продовжити жити далі. Головна героїня з нетерпінням чекає на перше число кожного місяця, щоб відкрити наступний конверт і, слідуючи настановам, зробити ще один крок назустріч поверненню до життя: купити нове плаття, прийняти участь у конкурсі караоке, поїхати на море і т.д. Роман зворушує до глибини душі, він нікого не зможе залишити байдужим.

Люблю твої спогади

Джойс переживає справжню катастрофу: в її стосунках із чоловіком повний розлад, а ще страшніше те, що впавши з драбини, вона втрачає ненароджену дитину. Насилу оправившись від важкої моральної та фізичної травми, героїня вступає у нове життя з чужою, перелитою їй кров’ю. І тут з Джойс починають відбуватися незрозумілі речі, на неї чекає сюрприз за сюрпризом: її відвідують дивні  видіння, дівчина читає думки незнайомця, раптові зустрічі з яким стають все частішими та частішими…

Сто імен

Кітті Логан мріє про кар’єру телеведучої. Але вона допустила рокову помилку, звинувативши в огидному злочині невинну людину, і всі надії в одну мить рухнули. Дівчину осуджують та пліткують про неї, бойфренд покинув, а з улюбленої роботи в редакції журналу ось-ось виженуть. На довершення всього помирає її близька подруга Констанс, яка задумала цікавий проект та не встигла про нього розповісти. Все, що має Кітті, щоб розгадати задум подруги та написати статтю для номеру, присвяченому її пам’яті, це список зі ста імен та два тижні часу. Головна героїня знаходить декого з сотні та не може зрозуміти, що їх об’єднує. Для того, щоб відшукати розгадку, Кітті потрібно перш за все розібратися в собі, і тоді її життя зміниться.

Книжковий магазин "Букля" – зручна можливість обрати якісну літературу, не виходячи з дому чи офісу. Завжди в наявності великий вибір книг різних жанрів по доступних цінах. Доставка по всій Україні.

культура, література, книга, Сесілія Ахерн

За темою:

  • На Полтавщині презентували книгу про українських захисників
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.