ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 03.02


Захворюваність на ГРВІ на Полтавщині за тиждень зросла майже вполовину

Наразі на Полтавщині епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні інфекції перевищений на 21%, темпи росту збільшуються. За минулий тиждень в області захворюваність зросла на 47% порівняно з попереднім періодом.

Проти грипу з початку епідемічного сезону щеплено 233 448 осіб, що складає 0,55% населення України.

За даними ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України", на Полтавщині епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні інфекції перевищений на 21%, темпи росту збільшуються, спостерігається середній рівень епідемічної активності. 

За минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 8853 особи, захворюваність зросла на 47% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності склав 636 на 100 тисяч населення. Дітей захворіло 5803 (зростання на 49%), що складає 65% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).

У зв'язку з високим рівнем захворюваності місцевими рішеннями (наказами адміністрації шкіл, рішеннями органів місцевого самоврядування) тимчасово припинено навчання в 29-ти школах 14-ти міст та районів. В тому числі закрито всі школи Миргорода, вісім шкіл Хорольського району, п'ять - Пирятинського району, окремі школи Полтави, а також Кременчуцького, Чутівського, Диканського, Котелевського, Лохвицького, Карлівського, Глобинського, Шишацького, Гадяцького районів.

Найвищі показники захворюваності – в Карлівському та Лохвицькому районах.

Госпіталізовано 458 хворих, що складає 5% від кількості захворілих (показник стабільний). При вірусологічних дослідженнях, проведених ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України", визначено наявність РНК вірусів грипу тип A(H1)pdm09 у трьох хворих.

Щеплення проти грипу в області продовжуються в усіх містах та районах. З початку сезону щеплено 10659 осіб, це 0,76% населення області (показник — більший ніж по Україні). Проте, щеплення залишається одним із найефективніших засобів профілактики, особливо для осіб із груп ризику.

здоров'я, медицина, грип, щеплення

За темою:

  • На Полтавщині закривають кальянні. Стартує третій етап послаблення карантину  
  • Минулого тижня на ГРВІ в області захворіло майже 600 осіб
  • У Полтаві не виявили нових випадків захворювань на COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.