ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:51 20.07


Заява МОЗ: лікар-сепаратист Клімов у Кременчуці працювати не буде

Міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун прокоментувала обурення громадськості та висловила позицію МОЗ щодо вакансії головного лікаря Кременчуцького пологового будинку.

Йдеться про можливе призначення на посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку Володимира Клімова.

Вона запевнила: лікар, який співпрацював із бойовиками в Луганську, не буде призначений керівником Кременчуцького полового будинку на Полтавщині.  

 

Адже Уляна Супрун із достовірних джерел отримала інформацію про співпрацю Клімова з терористами з так званої ЛНР.

Уляна Супрун повідомила, що міський голова Кременчука Віталій Малецький у телефонному режимі запевнив її про розслідування СБУ щодо лікаря Клімова, і що питання щодо його призначення навіть не буде розглядатися.

Також керівник МОЗу висловила вдячність свідомим громадянам, які звернули на дану проблему увагу у соцмережах та попрохала і надалі відслідковувати ситуацію призначення головного лікаря пологового відділення Кременчука.

Додамо, що у Кременчуці вибухнув неабиякий скандал навколо можливого призначення на посаду головним лікарем пологового відділення Кременчука "народного лікаря" з так званої ЛНР.

На сесії міськради активісти та депутати навіть заблокували трибуну, вимагаючи пояснень та розуміння, хто його "просував" на посаду.

лікар ЛНР, призначення, скандал

За темою:

  • Семенюк виконує обов’язки очільника облуправління СБУ
  • Президент призначив восьмох суддів на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.