15:52 17.10

Збірна Полтавщини виграла командний залік молодіжного чемпіонату країни з боксу

У Кропивницькому завершився молодіжний (до 22-х років) чемпіонат України з боксу, командну першість якого виграла збірна Полтавщини, завоювавши 6 медалей: дві золоті, одну срібну і три бронзові.

Чемпіонами країни стали наші земляки Зоравор Петросян (до 60 кг) — у фіналі він переміг Мирослава Гончара (Черкаська обл.) — 4:1 та Віталій Покуляк (понад 91 кг), який виграв фінальний бій у В’ячеслава Гаврилюка (Хмельницька обл.).

Срібним призером став Олександр Погребняк (до 81 кг), який програв фінальний бій Степану Грекулу (Чернівецька обл.). Бронзові медалі у Кропивницькому завоювали три боксери з Полтавщини: Ельман Махмудов (до 64кг), Андрій Агєєв (до 69 кг) і Денис Левченко (до 81 кг).