ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 30.10


"Зелена країна": під Полтавою висадили дев'ять тисяч нових дерев

Сьогодні, 30 жовтня, на ділянці Рудянського лісництва поблизу Терентіївки Полтавського району на площі 1,5 га висадили 9000 дерев.

Разом у день загальнодержавної толоки та обласної акції "Створюємо ліси разом" у межах президентської програми "Зелена країна", державні лісогосподарські підприємства Полтавщини висадять щонайменше 46 тисяч дерев.

"За місяць на Полтавщині вже було посаджено близько 900 саджанців різних порід. Сьогодні ми садили дуб звичайний. Грунт дещо важкий, але із поставленим завданням впоралися", – зазначив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства і депутат облради Іван Гришко.

На ділянці Рудянського лісництва до акції долучилися депутати обласної ради та представники влади. "Фронт робіт, який для нас створили в лісництві, досить великий. Але через декілька років ця територія, засаджена новими деревами, має стати одним із кращих куточків для відпочинку на Полтавщині", – розповів Євген Греков, заступник голови ОДА.

Восени на Полтавщині під час акції "Створюємо ліси разом", яка триває з 1 жовтня до 30 листопада, лісогосподарські підприємства області уже заліснили 150,4 га лісу, висадивши понад 900 тисяч дерев.

ліс, толока, влада, акція

За темою:

  • Полтавський ТРЗ отримав замовлення на 12,6 мільйонів гривень
  • У лісі знайшли п'ятирічного хлопчика, який загубився
  • На Полтавщині висадили понад 50 гектарів нового лісу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.