ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 22.01


Зелені номерні знаки для електромобілів з'явилися у відкритому доступі

Сервісні центри МВС минулого року презентували черговий корисний сервіс "Наявність номерних знаків". Він надавав можливість дізнаватися онлайн про всі доступні для закріплення номерні знаки для авто з двигуном внутрішнього згоряння.

 

А відтепер у вільному доступі є наявні в сервісних центрах МВС і "зелені" номерні знаки. Цим сервісом вже можна скористатися онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС та в інформаційних боксах, установлених в приміщеннях оновлених сервісних центрів МВС.

Нагадуємо, що для екологічних автомобілів передбачені номерні знаки із символами зеленого кольору та окремими серіями, які починаються з літери "Z". Це означає "zero", тобто "нульові викиди". Наразі закріплюються номерні знаки для екоавтомобілів серій ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, ZF, ZG, ZH, ZI, ZJ, ZK. З часом їх перелік розширюватиметься.

Саме за допомогою цього функціоналу можливо з дому дізнатися, до якого сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за авто номерний знак з омріяною комбінацією цифр. 

Алгоритм пошуку не змінився:

  • "Наявність в області" — цей критерій допоможе легко дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, також вказано їхню вартість.
  • "Числова комбінація" — за допомогою цього критерію можна легко знайти омріяну комбінацію цифр «зеленого» номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. У функціоналі номерні знаки не бронюються.
Сервіс перевірки наявності номерного знаку по Україні шукайте тут.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88, або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.

транспорт, номери, екомобілі, сервіс

За темою:

  • На Полтавщині внаслідок ДТП загорівся автомобіль
  • На Полтавщині у ДТП загинув 64-річний велосипедист
  • Під час війни облрада купує службовий електрокар майже за два мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.