13:44 01.10

Земляки взяли командне "золото" чемпіонату країни з автокросу

Завершився чемпіонат України з автокросу, змагання якого проходили у шість етапів. У чемпіонаті легкових автомобілів блискучу перемогу в командному заліку здобула команда NTS "Кремінь" (Кременчук) на чолі з багаторазовим чемпіоном України Костянтином Бородавченком.

В активі "Кременя" — 514 залікових очок. На другому і третьому місцях командного заліку чемпіонату 2017 року команди з Дніпра —  "Ultra GP" (313 очок) і "Caruselle Avia" (158 очок).

В особистих першостях кращого результату серед представників команди NTS "Кремінь" досяг автогонщик із Олександрії Данило Крисько, який став чемпіоном у класі 7 (80 очок), другим тут фінішував капітан кременчуцької команди Костянтин Бородавченко (65 очок). Крім того, Бородавченко завоював ще й бронзову медаль у класі 12, набравши 38 залікових очок.