ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:37 07.01


Жеваго не виконує власних обіцянок щодо ЗСУ

Позафракційний народний депутат Костянтин Жеваго не проголосував за жоден ухвалений Верховною Радою законопроект, який передбачав реформування й підвищення рівня матеріального забезпечення Збройних сил.

Цей факт констатує видання "Слово і Діло", перевіривши, як нардеп виконує свою програмну обіцянку щодо реформування й переозброєння армії, яку він дав напередодні парламентських виборів 2014 року.
Своїм виборцям, жителям мажоритарного округу №150 із центром у Горішніх Плавнях (Комсомольську) Полтавської області, Жеваго пообіцяв "здійснити реформування та переозброєння української армії відповідно до сучасних стандартів".
Проте за жоден із ухвалених парламентом законопроектів, що хоч якось стосувалися суті питання, Жеваго так і не проголосував. Наприклад, проект бюджету на 2016 рік, де передбачалося суттєве підвищення матеріального забезпечення військових, депутат не підтримав, бо його того дня просто не було в Раді, а бюджет-2017, за яким реформування оборонних структур має продовжитися, Жеваго проігнорував. Утім, саме Жеваго належить автозавод КрАЗ, який наразі на держзамовлення випускає автомобілі для потреб української армії.

7 січня 2017 року Костянтину Жеваго виповнилося 43 роки.

ЗСУ, Костянтин Жеваго, КрАЗ, армія

За темою:

  • Жеваго планує оскаржити націоналізацію "АвтоКрАЗу"
  • Жеваго "засвітився" у справі про хабар ексголові Верховного Суду
  • У Швейцарії арештували понад сто мільйонів долларів Жеваго
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.