ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 27.07


Житель Полтавщини вбив жінку та вивіз тіло у лісосмугу

24 липня до поліції звернулася 70-річна жителька селища Чутове. Вона повідомила про зникнення безвісти її 49-річної доньки. Поліція одразу розпочала пошукові заходи.

 

Згодом правоохоронці встановили місцеперебування зниклої жінки. Її знайшли без ознак життя у лісосмузі на території Харківської області. За інформацією Головного управління Нацполіції у Полтавській області, під час візуального огляду слідчі та криміналісти виявили на тілі померлої ознаки насильницької смерті.

Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов повідомив, що до умисного вбивства причетний місцевий 50-річний чоловік. За попередньою версією слідства, 21 липня під час спільного дозвілля в помешканні фігуранта між ним та 49-річною жінкою виник конфлікт. Під час сварки чоловік завдав потерпілій тілесні ушкодження, які виявилися не сумісні з життям. Щоби приховати злочин та уникнути відповідальності, він вночі на власному автомобілі вивіз тіло потерпілої до сусідньої Харківської області та приховав у лісосмузі.

Наразі чоловіка затримали, повідомили про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. Кримінальне провадження відкрили за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

У разі визнання вини судом підозрюваному загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

кримінал, вбивство, поліція, Чутове

За темою:

  • На Полтавщині правоохоронці вилучили понад кілометр браконьєрських сіток
  • У Полтаві чоловік підпалив автомобіль
  • На Полтавщині жінку судитимуть за умисне вбивство немовляти
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.