ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:40 05.04


Жителі області подали 1700 декларацій про майновий стан і доходи

З початку проведення деклараційної кампанії, до державних податкових інспекцій Полтавської області про свої доходи, отримані протягом січня-лютого 2023 року, прозвітували 1712 мешканців регіону, з них 1391 декларація подана громадянами, які зобов’язані відповідно до норм Податкового кодексу декларувати отримані доходи.

 

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко, загальна сума задекларованих доходів громадян складає 473,2 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету становить 14,8 млн гривень. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету сягає 1,8 млн гривень.

Зокрема, громадяни декларували доходи за договорами успадкування та/або дарування майна. Такі доходи у розмірі 49,7 млн грн задекларували 188 спадкоємців. Ще 61 декларація подана про отримання доходу від надання майна в лізинг, оренду, житловий найм на суму 6,9 млн грн задекларованого доходу.

Дохід від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого або нерухомого майна на суму 6,6 млн грн задекларували 42 фізичні особи.

декларування, доходи, податки, ДПС

За темою:

  • Дві третини судових справ за участі ДПС виграють податківці
  • Втрати бюджету: полтавці обговорюють перереєстрацію мережі "Аврора" до Опішні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.