ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 06.09


Жителі області сплатили цьогоріч 240 мільйонів майнових податків

Протягом січня-липня жителі Полтавщини перерахували майже 240 мільйонів гривень майнових податків. Станом на 1 серпня 2025 року на обліку ДПС області перебуває 395178 платників майнових податків.

 

За даними Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області, платники перерахували більше майнових податків, ніж минулого року. Зокрема, надходження до місцевих бюджетів зросли на 55 млн 400 тис. грн. Ця сума включає податки на нерухоме майно, землю та транспорт.

Станом на 1 серпня 2025 року на обліку ДПС перебуває 395178 платників майнових податків, серед яких:

 — 319 278 платників податку за землю;
 — 75834 платники податку на нерухоме майно;
 — 66 платників транспортного податку.

У разі виявлення розбіжностей у сумі нарахувань, платники можуть звернутися до Центрів обслуговування платників для проведення звірки. Перевірити сформовані податкові зобов’язання можна через електронний кабінет або мобільний додаток «Моя податкова».

Нагадаємо, що на Полтавщині сплатили понад 27 мільйонів гривень земельного податку. Протягом січня-липня 2025 року фізичні особи сплатили до бюджетів 27 млн 300 тисяч грн мінімального податкового зобов’язання (МПЗ).

Про земельний податок повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області. Станом на 1 серпня на податковому обліку в області перебуває 29040 платників мінімального податкового зобов’язання.

МПЗ – це податок, який зобов’язані сплачувати власники та користувачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Його розраховують відповідно до податкового кодексу, розмір податку залежить від площі ділянки.

податки, ДПС, бюджет, майно

За темою:

  • Мільйонери Полтавщини задекларували майже вісім мільярдів доходів
  • На Полтавщині судитимуть керівника ГЗК за ухилення від сплати податків
  • БЕБ перевірить поділ бізнесу в мережі «Маркетопт» на дрібні ФОПи
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.