ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 31.03


Житло для ВПО облаштують у чотирьох громадах Полтавщини

Будівлі, в яких облаштують житло для ВПО, знаходяться на території Миргородської, Решетилівської, Кременчуцької та Полтавської громад. 

 

Про те, що житло для ВПО ремонтують, повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

Фахівці з обласної адміністрації та УВКБ ООН оглянули стан приміщень у Полтаві та Кременчуці. В обох приміщеннях замінили вікна та провели підготовчі роботи для ремонту. За словами начальника Полтавської ОВА Філіпа Проніна закінчити ремонтні роботи та облаштувати оселі меблями мають в цьому році. Близько тисячі людей вдасться забезпечити житлом завдяки комплексному ремонту приміщень каже Філіп Пронін. 

Нагадаємо, що перелік місць тимчасового проживання ВПО оновили. До нього увійшли 64 заклади, де можуть мешкати 3865 людей. Нині є 385 вільних місць, інформує Зміст.

Також на Полтавщині діє державна соціальна програма "Прихисток", яка призначена для компенсацій людям, які безкоштовно прихистили ВПО. Кожен, хто має можливість, може розмістити оголошення про безкоштовне житло для ВПО на сайті. Ті, хто потребують прихистку, можуть знайти варіант, який їм підходить і зв’язатися з власником.

Люди, які прихистили переселенців, отримують компенсацію від держави на сплату комунальних послуг із розрахунку 14,77 грн за людино-день. За лютий 2024 року 5269 власників житла зможуть отримати компенсацію за прихисток понад 14000 ВПО.

переселенці, допомога, влада, війна, житло

За темою:

  • На Полтавщині ремонтують житло для 200 переселенців
  • Полтавець незаконно отримував компенсацію за працевлаштування ВПО
  • У Полтаві працює Центр допомоги врятованим: куди звертатися
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.