ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 19.12


Зібралися до Миколая на гостину всі таланти Полтавщини

У Полтаві нагородили творчих дітей, учнів шкіл естетичного виховання з усієї області – абсолютних переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Напередодні дня Святого Миколая в Полтавському обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя зібрали учнів шкіл естетичного виховання – традиційно в ці дні щороку проводять свято "До Миколая на гостини всі таланти Полтавщини". Під час заходу дітям, які протягом року стали переможцями міжнародних та всеукраїнських творчих конкурсів, вручили вітальні грамоти та солодкі подарунки.

Загалом 74 юних дарування отримали вітання від заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Миколи Білоконя та були нагороджені грамотами Полтавської ОДА та Полтавської облради.

Наймолодшому учаснику Мухамету-Алі Хато лише шість років – юний піаніст здобув перемогу на одеському дитячому музичному конкурсі. Хлопець вчиться в музичній школі у другому класі по класу фортепіано, уперше поїхав на всеукраїнський конкурс і одразу здобув перемогу.

Було важко готуватися і дуже переживав перед конкурсом, а ще більше за мене переживали батьки. Але я не боюся сцени, тому у мене все вийшло

 – поділився враженнями Алі.

Найбільший вік учнів шкіл естетичного виховання, яких нагороджували на святі, 18 років. Так, один зі найстарших учасників, учень ДМШ №3 Ілля Біляк розповідає, що здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі виконавців на ударних та духових інструментах "Полтавська битва-2017", виконавши сольно п'єсу на барабанах.

Перемога стала для мене несподіванкою Я взагалі роблю це не задля перемоги, а заради особистого зростання, скажімо так. Але дуже радію, що з першого ж разу, коли я взяв участь в конкурсі такого рівня, здобув перемогу

 – розповів Ілля.

Для реалізації творчих здібностей дітей на Полтавщині діє збережена мережа системи позашкільної  мистецької освіти (музичної, образотворчої, декоративно-ужиткової, вокальної, хорошої, театральної), яка складається із 44 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. У школах естетичного виховання Полтавщини навчається 11141 учнів та працює 1164 викладачі.

Протягом 2016-2017 навчального року 683 учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Полтавської області взяли участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях. 

нагороди, творчі діти, учні шкіл естетичного виховання, переможці конкурсів

За темою:

  • Молоді полтавці напишуть листа у майбутнє
  • На Полтавщині відбувся конкурс "Відлуння заповітів земляків"
  • Новосанжарців запрошують на "вишиваний" фотоконконкурс
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.