ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 13.11


Злітну смугу полтавського аеропорту не реконструюватимуть: збудують нову

Розробка проєктно-кошторисної документації з реконструкції злітної смуги КП “Аеропорт-Полтава” – на фінальному етапі. Незабаром її відправлять для проведення експертизи, повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов на зустрічі з головними редакторами регіональних ЗМІ.

Під час будівництва смуги встановлять сучасне навігаційне обладнання, освітлювальне оснащення для самої смуги й за межами аеропорту.  Також планують закупити обладнання для пожежної частини, автомобіль для оброблення літаків протиожеледною сумішшю.

Нині «Аеропорт-Полтава» має сертифікат на прийом літаків малої авіації, але без пасажирів.

Питаннями, які стосуються аеропорту, займаємося постійно. Це —  масштабний проєкт. Документація з реконструкції злітно-посадкової смуги незабаром проходитиме експертизу. Нині чекаємо, щоб на сесії Полтавської міської ради наступного тижня затвердили будівні умови. Розширюємо площу аеропорту, бо необхідно збільшити охоронну територію. Займалися викупом земельних ділянок у людей, виділяли для цього кошти, бо необхідно було збільшити злітно-посадкову смугу, щоб відповідати міжнародним стандартам”, – розповів Олег Синєгубов.

 

За його словами, проєктанти зробили попередні висновки, що реконструкція злітно-посадкової смуги недоцільна. Необхідно будувати нову. Вартість робіт приблизно однакова.

Як зазначили проєктанти, реконструкція буде складнішою й гарантій на неї менше, тому швидше за все це буде будівництво злітно-посадкової смуги. Проєкт включає не лише її оновлення, а й сучасне навігаційне обладнання, освітлювальне оснащення для самої смуги й за межами аеропорту. Крім того, обладнання для пожежної частини, автомобіль для оброблення літаків протиожеледною сумішшю. Минулого тижня в Офісі Президента доповідав про стан розроблення проєктно-кошторисної документації. За загальнодержавним планом наш аеропорт включений на наступний рік

– наголосив голова Полтавської ОДА.

 

Олег Синєгубов розповів, що після отримання позитивного рішення на сесії міської ради проєктанти завершать підготовку документації.

 
аеропорт, смуга

За темою:

  • Руйнуються стіни відремонтованого полтавського аеропорту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.