ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 18.04


ЗМІ знайшли зв'язок Біленького зі штабом "Батьківщини"

За даними журналістів, ГО "Центр виконання передвиборчих програм", серед засновників якого голова Полтавської облради Олександр Біленький, має стосунок до схеми виплати коштів агітаторам Юлії Тимошенко перед першим туром президентських виборів.

 

Про це повідомив журналіст Bihus.Info Юрій Курбатов. У його матеріалі йдеться про те, що в місті Дніпро агітаторам Юлії Тимошенко не виплатили кошти за роботу. Усі агітатори не були офіційно працевлаштовані, а тому кошти їм мали виплатити за пред’явленням карти від ГО "ЦКПП", інформує Зміст.

За даними журналіста, мова йде про ГО "Центр контролю передвиборчих програм", що зареєстрована в Решетилівці. Керівником ГО є Богдан Василюк – колишній заступник начальника управління майном Полтавської облради. Одним із співзасновників є і голова Полтавської облради Олександр Біленький.

"Відверто кажучи, вся ця історія для мене стала певною несподіванкою. У зв’язку з цим хочу повідомити наступне.
Дійсно така організація була створена мною та Богданом Василюком у 2015 році. З тих пір наші життєві шляхи з паном Василюком розійшлися, а сама організація, наскільки мені відомо, де-факто припинила свою діяльність ще чотири роки тому. Установчі документи та печатка при цьому лишилися у іншого співзасновника. Чому зараз організацію згадують у контексті співпраці зі штабом одного з кандидатів та наскільки така інформація є правдивою – будемо говорити з паном Василюком. Зі свого боку наголошую: жодного відношення до виборчої кампанії Юлії Тимошенко в Дніпрі чи будь-якій іншій точці земної кулі ніколи не мав і не маю"
, - повідомив Олександр Біленький у своєму коментарі.

Нагадаємо, що правоохоронці розслідують справу створення передвиборчої піраміди для Юлії Тимошенко. Організатором її журналісти називають нардепа з Полтавщини Руслана Богдана.

влада, гроші, скандал, БПП, Олександр Біленький, облрада

За темою:

  • Колишня опозиція стала більшістю та вирішила зібрати сесію міськради
  • В області тимчасово заборонили збори і масові заходи
  • У Полтаві пред'явили позов до власників історичного будинку в центрі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.