ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 15.03


КПК оновили, таке враження, щоб захистити суспільство від поліції - Тимошко

Всі зміни, що останнім часом зроблені і КПК, таке враження, зроблені щоб захистити суспільство від поліції. Про це, зокрема, на брифінгу зазначив Володимир Тимошко, заступник начальник ГУ НП області.

Оновлений Кримінальний процесуальний кодекс України об’єднав всі правоохоронні органи в одній думці: на неминучості виникнення серйозних труднощів не тільки в правоохоронній сфері, а й в судовій системі. Насамперед, йдеться про обрання запобіжних заходів та отримання дозволів на обшуки.

Так, внесли зміни, які можуть призвести до перевантаження окремих судів та ускладнення роботи правоохоронної системи.

З 16 березня наберуть чинності зміни у Кримінальному процесуальному кодексі України і зміниться механізм задоволення клопотань — їх направлятимуть лише до єдиного Октябрського районного суду Полтави.

Також із 16 березня  набирає чинності норма, згідно з якою, призначати експертизу чи ні має вирішити суд. Зараз експертизи призначаються постановою слідчого. Відповідно до нових правил, слідчий має звернутися до суду з  клопотанням.

Начальник відділу комунікацій Юрій Сулаєв вважає, що законодавці більше врахували інтереси підозрюваних злочинців, а не потерпілих.

реформа, поліція, зміни КПК

За темою:

  • "Замінування" апеляційного суду виявилося жартом
  • За побиття патрульного полтавцю дали випробувальний строк
  • У Миргороді знайшли труп чоловіка, особу якого встановлюють
  • Топ-5 за тиждень :