ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 18.05


Знайшли останки солдата із Полтави, який загинув у 1941 році

Під Вязьмою пошуковий загін знайшов останки солдата із Полтави, який загинув у 1941 році.

Пошуковий загін «Каскад» знайшов у Вяземському районі РФ останки солдата із капсулою, у якій збереглася інформація про загиблого — Лабунець Микола Андріянович, який мешкав на вул. Шевченка, 100, повідомляє Полтавщина.

У травні 2021 року пошуковий загін «Каскад» в районі міста Вязьма (Смоленська область, Російська Федерація) серед інших залишків солдат, які загинули у 1941 році у «Вяземському котлі», знайшли останки солдата поруч із якими була металева капсула. У ній містився папірець з інформацією про загиблого солдата. Це Лабунець Микола Андріянович, 1908 року народження. Місце проживання — Полтава, вул. Шевченка, 100, кв. 14. Дружина — Овчаренко Галина Терентіївна. До слова, наразі житлового будинку за цієї адресою вже не існує, там розташований офіс охоронної фірми «Антарес».

Офіційно Микола Лабунець зник безвісти у жовтні 1941 року.

Нещодавно останки Миколи Лабунця були поховані разом з іншими червоноармійцями у селі Богородицькому Вяземського району, на Полі слави.

Пошуківці мають надію на те, що у Полтаві можуть мешкати нащадки загиблого солдата і ця інформація допоможе їм віддати шану могилі батька, діда та прадіда.
пам'ять, пошук, солдат

За темою:

Топ-5 за тиждень :









Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.