ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 12.02


Знищення нарко-графіті в Полтаві набуває розмаху. ФОТО

Полтавці перейшли до активної фази реалізації ініціативи, яку дехто вже називає "арт-війною баригам" – за вихідні дні в місті зафарбували понад 200 графіті, що рекламують наркоречовини.

Як ми писали раніше, полтавці на громадських засадах самоорганізувалися, створили інтерактивну карту з адресами, де були помічені нарко-графіті та закликали містян повідомляти про нові адреси.

Мала ініціативна група здійснила кілька виїздів протягом робочого тижня.

Минулих вихідних всі охочі мали змогу долучитися до зафарбовування написів. Небайдужі полтавці власним коштом придбали фарбу та пензлі, дехто на власному транспорті підтримав ініціативу, хтось запропонував свою фізичну допомогу по зафарбовуванню написів. Таким чином, абсолютно різні і часто навіть не знайомі особисто один з одним люди об'єдналися заради спільної мети – викорінити графіті з рекламою наркотиків з міського простору та, в перспективі, зменшити розповсюдження наркотиків на наших вулицях.

Шість екіпажів, що складалися з понад 20 осіб,  в суботу та неділю роз'їхалися містом, щоб спільно видалити понад 180 написів – кожна група взяла собі окремий район, карту написів та список адрес, за якими були помічені графіті. Волонтери зазначають, що знищили немало написів, які ще не було внесені в карту. Також, починають з'являтися свіжі графіті поверх вже замальованих, але такі випадки поки що поодинокі.

 Люди долучаються й більш локально – виходять зафарбувати написи в свій двір чи на сусідню вулицю. Окремими групами виходять громадські формування.

наркотики, активісти, карта

За темою:

  • Під час обшуку поліція знайшла ножі, наркотики і набої
  • Неповнолітня та вагітна: у Полтаві судили юну "закладницю" 
  • На Полтавщині згоріли наркотики
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.