ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:30 12.07

P


Знижки від BlaBlaCar на автобусні квитки з Полтави

Не всі знають, що зараз на BlaBlaCar ви можете придбати ті ж самі автобусні квитки, що й на Busfor, але з додатковими перевагами. Наприклад, на BlaBlaCar часто можна знайти автобусні квитки дешевше завдяки спеціальним знижкам.

 

Історія BlaBlaCar

BlaBlaCar, найпопулярніший сервіс для пошуку попутників у світі та в Україні, має за собою цікаву історію. Заснований у Франції у 2006 році, цей сервіс став справжнім проривом у галузі пасажирських перевезень. Зараз BlaBlaCar налічує понад 100 мільйонів користувачів по всьому світу, а в Україні щомісяця понад 1 мільйон людей користуються його послугами.

Початково BlaBlaCar фокусувався на карпулінгу, тобто знаходженні попутників для спільних поїздок на автомобілі. Проте, у 2018 році компанія зробила крок вперед і придбала Ouibus - одного з найбільших автобусних операторів у Франції. Цей крок дозволив BlaBlaCar розширити свої можливості та вийти за межі карпулінгу. У 2019 році BlaBlaCar вже впевнено вийшов на автобусний ринок України, придбавши Busfor - найпопулярніший онлайн-маркетплейс автобусних поїздок у країні.


Автобусні квитки на BlaBlaCar

Зараз на BlaBlaCar можна придбати всі ті ж самі автобусні квитки, що й на Busfor, але з декількома перевагами. На платформі BlaBlaCar ви зможете легко порівняти автобусні поїздки з карпулінгом. Це означає, що у вас є можливість знайти оптимальний варіант поїздки, враховуючи ваші персональні вимоги до комфорту, ціни, часу та місця відправлення тощо. Однак, головна перевага BlaBlaCar полягає в знижках на автобусні квитки. BlaBlaCar активно привертає увагу українців до появи автобусів на платформі і тому часто організовує акції та знижки на них.


Актуальні знижки на BlaBlaCar

З 5 червня до 7 серпня (включно) на BlaBlaCar діють знижки до 40% на автобусні квитки. Варто зауважити, що знижені ціни поширюються на обмежену кількість місць та обмежену кількість рейсів з Полтави, а також Дніпра, Львова та Івано-Франківська. BlaBlaCar не гарантує постійну наявність пропозицій зі знижкою, але зазвичай на найбільш популярних напрямках з Полтави знижки присутні. Наприклад, якщо здійснити пошук поїздок з Полтави до Дніпра, то можна знайти дешевий квиток на рейс перевізника "Автоекспрес-Дніпро" зі знижкою 30%, фінальна ціна якого становить всього 245 грн.

Якщо вас цікавить інший напрямок, ви також маєте шанс знайти знижку. Більш детально з правилами та умовами надання знижок можна ознайомитися на цій сторінці. Вдалих вам поїздок!

транспорт, автобус, BlaBlaCar

За темою:

  • Полтавський депутат для економії електрики пропонує зупинити тролейбусний рух
  • Сервісні центри МВС Полтавщини видали цьогоріч 14 800 посвідчень водія
  • На дамбі Кременчуцької ГЕС на добу перекриють рух транспорту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.