ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:10 02.05

P


Зона табу: методи пошуку клієнтів для українських онлайн-магазинів еротичних іграшок

Сьогодні в інтернеті можна придбати все, що завгодно, починаючи від смачної їжі, закінчуючи великою нерухомістю. І, звичайно, кожен бажаючий може вибрати та замовити вироби для сексуальних розваг. Інтимні товари мають непогану популярність в Україні, особливо враховуючи те, що купити їх в онлайн секс-шопах можна анонімно і максимально швидко.

 

Серед українських інтим-магазинів є як новачки, так і вже запеклі представники цієї сфери. Компанії, які вкладаються в розкрутку та просування, як правило, не страждають від нестачі клієнтів. Але, звісно, важливо займатися не тільки рекламою – велике значення має якість товару, виставленого у магазині. Наприклад, секс-шоп SexToys співпрацює виключно з надійними та перевіреними виробниками, тому наплив покупців є абсолютно природним.

Складнощі у рекламі

На жаль, власникам секс-шопів доводиться стикатися з деякими труднощами при просуванні свого дітища. Справа в тому, що пошукові системи з небажанням пропускають рекламу про товари для дорослих. А це означає, що доведеться ретельно вибирати майданчики для розміщення рекламних роликів та постерів.

Друга складність – поки що далеко не всі жителі України лояльно ставляться до секс-іграшок. Досить велика кількість людей, переважно середнього та похилого віку, бачать у рекламі інтимних товарів непристойність, розпусту і навіть збочення. Консервативність цього, досить широкого, прошарку українців не дозволяє їм навіть одним вічком зазирнути на сайт секс-товарів, не кажучи вже про покупки.

Власники топових секс-шопів скаржаться, що найчастіше доводиться використовувати завуальовані фрази, щоб система пропустила рекламу на простір українського інтернету. З офлайн рекламою проблем не менше – наприклад, нещодавно одній популярній фірмі не дозволили вивісити рекламу у Київському метро лише тому, що там фігурувало «непристойне» слово – смарт-вібратор.

Як залучити клієнтів?

Незважаючи на складнощі з рекламою, хороші та надійні онлайн інтим-магазини досить успішно працюють в Україні. Щоб бізнес розвивався, а продажі зростали, важливо не тільки залучати потенційних покупців, але також зробити все для того, щоб клієнтам захотілося купувати знову і знову.

Успішні способи просування

Практика показує, що постійні клієнти дають найбільше прибутку. Зазвичай більше половини продажів припадає саме на тих, хто регулярно відвідує той самий онлайн секс-шоп. Однак це не означає, що не потрібно продовжувати розкручування – важливо залучати нових клієнтів, щоб вони також ставали постійними покупцями.

Щоб обійти заборону на рекламу секс-товарів в інтернеті, можна зробити так – розміщувати інформаційні статті на жіночих сайтах з нейтральними посиланнями, що ведуть на головну сторінку інтим-магазину. Ще добрий варіант прорекламувати свій секс-шоп – спонсорство – наприклад, можна спонсорувати покази фільмів еротичного характеру. Також варто спробувати рекламу на радіо, проведення тренінгів на відповідні теми, участь у виставках тощо.

Чи варто починати?

Безумовно, шанси є завжди – особливо якщо підійти до справи з розумом та хитрістю. Не слід кидатися у вир із головою і поширювати рекламу по всьому інтернету зі швидкістю світла. Швидше за все, більшість рекламних постів буде забанено пошуковими системами. А це означає, що гроші будуть витрачені даремно.

Але завжди можна знайти вихід із складного становища. Багато секс-шопів ведуть корисні блоги про кохання, секс і товари для інтиму. Люди знаходять ці блоги через пошук в інтернеті, а потім попадають на сторінки, де можна купити секс-іграшки. Також важливо подавати докладну інформацію про кожен товар, робити цікаві та зрозумілі відео-огляди.

Індустрія секс-товарів в Україні розширюється і стає дедалі помітнішою. Саме час застрибнути в поїзд, що стрімко летить, і попрямувати до вершини успіху. Інтим-магазин, в якому все створено для комфорту покупців, приречений на успішне і довге існування.
 

інтим, онлайн, секс-іграшки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.