ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:27 12.01


"Зоря Полтавщини" може змінити редактора

В ОДА відбудеться нарада, на якій буде вирішена доля нинішнього головного редактора газети "Зоря Полтавщини".

Начальник Департаменту інформаційної діяльності та комунікації із громадськістю ОДА Вадим Штефан повідомив виданню Poltava365.com, що найближчим часом відбудеться нарада, на якій буде вирішена доля нинішнього головного редактора обласної газети "Зоря Полтавщини" Григорія Гриня. На цій посаді його може змінити інша людина.

Вадим Штефан підкреслив: "Для нас важливе не прізвище, важливі збереження обласної газети, її подальший розвиток. Видання має обов’язково залишитися в інформаційному просторі".

Долю керівної посади друкованого видання будуть вирішувати співзасновники: представники обласної ради, облдержадміністрації та трудового колективу газети.

В ОДА говорять, що вже отримали кілька звернень від потенційних кандидатів на посаду керівника "Зорі Полтавщини", але їх імена поки що не розголошуються.

Нагадаємо, скандал навколо Григорія Гриня почав розгоратися у жовтні 2015 року, коли трудовий колектив газети висловив недовіру своєму керівникові. Причиною цього стало звільнення редактора відділу Ольги Щеглової. Проте, профспілка колективу тоді підтримала звільнену колегу.

"Жару до вогню" підкинув тодішній голова обласної ради Петро Ворона. На одній з прес-конференцій він заявив, що Григорій Гринь їздив до Єгипту в "ознайомчу поїздку" коштом редакції. Сам Григорій Гринь винним себе не вважає і запевняє, що діяв відповідно до статуту редакції.

Григорій Гринь очолює редакцію "Зорі Полтавщини" протягом тривалого часу. Посаду редактора "Зорі" він обійняв відразу після смерті свого попередника Леоніда Думенка.

Анна СОЛТОВСЬКА

Зоря Полтавщини, Гринь, Ворона, скандал, Штефан, Щеглова, журналісти, газета,

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.