ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 11.08


Зробили ще один крок до впровадження електронного квитка в Полтаві

10 серпня конкурсна комісія визначила компанію, яка буде вправаджувати цю систему у громадському транспорті міста – розповідає начальник міського відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Артем Іванюк.

Артем Іванюк, начальник міського відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку

- Переможцем стала компанія «Фарго Сістемс». Зараз ми підписуємо протокол рішення цієї комісії. Цей протокол буде затверджено виконкомом 2 вересня. Після цього виконавчий комітет, як замовник перевезення, буде заключати договір між цією організацією і виконкомом про те, що у міському громадському транспорті буде впроваджуватися автоматична система обліку оплати за проїзд. Це будуть валідатори, це буде можливість оплачувати за проїзд безготівковим способом.

Тобто, оплатити проїзд можна буде за допомогою смартфона – через мобільний додаток, банківською чи спеціальною проїзною карткою. За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Євгена Рички, першочергово валідаторами та системою обліку оплати обладнають комунальний, а згодом – і приватний транспорт.

Євген Ричка, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Ми намагаємося впровадити цей електронний квиток для того, щоб оплата була прозора, щоб ми бачили статистику, яка веде за собою інші умови. Цей квиток покаже кількість пільгових категорій, тому ми будемо розуміти, скільки пільговиків і непільговиків їздить. Таким чином ми збільшимо сплати податків у бюджет міста.

На впровадження електронного квитка у місті із бюджету громади гроші на спрямовуватимуть, сказав Євген Ричка. Робитимуть це коштом компанії. Орієнтовна вартість – понад 200 мільйонів гривень, повідомляє ІРТ

транспорт, впровадження електронного квитка

За темою:

  • Під Полтавою вантажівка збила молодого чоловіка
  • У ДТП в центрі Полтави джип збив хлопчика
  • Автобус Москва - Кременчук потрапив у ДТП: є травмовані
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.