ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 08.12


З’явилася декларація перед звільненням посадовиці ОДА

В Єдиному державному реєстрі деклараці з’явилася декларація перед звільненням посадовиці Департаменту будівництва Полтавської облдержадміністрації.

Заступниця начальника управління – начальниця відділу технічного нагляду управління капітального будівництва Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Оксана Ярмак подала декларацію перед звільненням.

Її опублікували в Єдиному державному реєстрі декларацій.   Згідно з документом, вона має земельну ділянку та будинок, а також на правах спільної власності володіє квартирою.

Ще одну земельну ділянку має її чоловік, який також володіє на правах спільної власності квартирою. Він також є власником автомобіля "Nissan Almera".

Доходи родини склали 236 549 грн зарплати Оксани Ярмак, отриманої за основним місцем роботи, та 315 717 грн зарплати її чоловіка. Готівкою подружжя зберігає 10 000 доларів США.

Оксана Ярмак також задекларувала членство у Всеукраїнській громадській організації "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури".

декларація, посадовець

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.