ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 07.02


З'явилася перша книжка про полтавський дендропарк

З'явилася перша книжка про Полтавський дендропарк під назвою "Стежками Флоренії". Її автор - Віктор Сердюк, художник - Михаил Шлафер.

Як повідомила Оксана Деркач, книжка видана за кошти благодійників.

У зверненні автора книги до читачів сказано: ...відвідавши описані в цій книзі місця, що у Полтавському міському парку (дендропарку), ви дізнаєтесь, чи справді існує дерево з оком і чи схожий туман, який іноді стелиться понад Жаб‘ячим ставом, на привида, побачите надзвичайно красивих і рідкісних рослин, дивовижну Ульчину галявину та Бузковий гай, довідаєтесь про історію Тарасовоі верби..., зустрінете чарівних лебедів, і, якщо пощастить, озеро Віддзеркалення відкриє вам майбутнє. А можливо, в час, коли сонце перебуватиме в зеніті, ви встигнете загадати бажання на перетині восьми стежок Тамариного гаю. І вірте:якщо ваше бажання буде щирим і добрим, воно обов‘язково здійсниться!

 

Віктор Сердюк —  юрист, фінансист, психолог, поет, прозаїк, член редколегії журналу для дітей та юнацтва «Діє-Слово», автор одинадцяти художніх книг, зокрема восьми – для дітей  та юнацтва, та лауреат чотирьох премій в області літератури, в тому числі однієї міжнародної.

Письменник розповів що, книга була написана ще у 2017 році, коли він на весні частенько бував у дендропарку, куди приходив за натхненням: 

 

Книгу можна буде придбати в магазині «Полтавська книга» а також її можна буде побачити у бібліотеках міста.

 


 

дендропарк, книга

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.