ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 18.05


З'явилися перші претенденти на посаду мера Полтави

За словами депутата Полтавської обласної ради, екс-керівника ОДА, лідера політпартії "Рідне місто" Олександра Удовіченка, балотуватися на посаду мера має людина, яку підтримують полтавці.

Попередньо цим лідером він бачить або себе, або заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка.

Олександр Удовіченко розповів: поки не розглядає можливості дострокових виборів мера, але якщо говорити про чергові, які мають відбутися в 2020 році, то він не виключає ніяких варіантів.

Я більше 10 років очолював Полтавську область на різних посадах. Логічно, що несу моральну відповідальність за весь той період. Наразі я спокійно ходжу по Полтаві, до мене немає претензій з боку бізнесменів, чиновників. Я діяв по совісті. Вважаю, що повинен бути лідер, який як локомотив тягнутиме партію на місцевих виборах, і, зокрема, через вибори мера

- сказав він ЗМІСТу.

Але Олександр Удовіченко додав, що його партія ще визначатиметься із цією кандидатурою.

Так, наприклад, якщо Удовіченко побачить, що в його команді є людина, яка має високу підтримку полтавців, можливо, молодша за віком, професіонал, то її й висунуть у мери.

Наразі Чепурко очолює міську партійну організацію й займається найскладнішою сферою – ЖКГ.

Ближче до виборів  проведуть соцопитування й дізнаються думку людей.

На переконання Удовіченка, свого часу екс-мер Олександр Мамай злякався, що «Рідне місто» може скласти йому конкуренцію на виборах 2020-го року, тому й почав вести себе підло і несолідно, вибиваючи з фракцій депутатів.

На сьогодні «Рідне місто»  не готове голосувати за відставку Олександра Шамоти, тому що немає іншої кандидатури на посаду секретаря міськради.

Шамота разом із Капліним намагається “зліпити” з себе майбутнього мера.

Проте іншої кандидатури на посаду секретаря поки що немає.

Нагадаємо, колегія суддів Верховного Суду в понеділок, 20 травня, вирішуватиме, чи повернеться Олександр Мамай в крісло мера Полтави. У зв’язку з цим депутати Полтавської міської ради зібрали позачергову сесію, щоб знову звільнити Мамая, якщо суд його поновить. Олександра Мамая позбавили посади 14 вересня 2018 року під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів. Виконувачем обов’язків та секретарем міськради призначили депутата, представника «СДП» Олександра Шамоту. На початку 2019 року нардеп Сергій Каплін повідомляв ЗМІСТу, що в коаліції полтавських депутатів великий конфлікт, зокрема, через питання підняття ціни на проїзд. Каплін не виключав, що секретаря міськради Олександра Шамоту можуть знести з посади.

вибори мера, Олександр Удовіенко

За темою:

  • Чотирнадцять партій братимуть участь у виборах до Полтавської облради
  • На посаду міського голови претендують уже дванадцять кандидатів
  • На виборах міського голови Полтави реєструють чергових кандидатів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.