20:07 06.02

«Ворскла» виграла всі три матчі на першому турецькому зборі

Команда Василя Сачка завершує тренувальний збір у Туреччині, на якому провела три контрольні гри і всі три виграла із загальним рахунком 5:0.

Ворскла – Шахтар (Караганда, Казахстан) - 1:0

Гол: А. Ткачук (28).

Ворскла (1 тайм): Непогодов, Пердута, Даллку, Дитятьєв, Сімінін, Бартулович (к), Довгий, А. Ткачук, Ребенок, Хльобас, Шиндер. Ворскла (2 тайм): Ткаченко, Сапай, Є. Ткачук, Скляр, Чеснаков, Коломоєць, Ковпак, Пердута (Одарюк, 69), Дитятьєв (Квасний, 69), Бартулович (Бобров, 69), Ребенок (Мельник, 72).

За день до від’їзду додому після першого етапу турецьких зборів «Ворскла» зустрілась із казахстанським «Шахтарем». У грі, що проходила неподалік від Сіде, на полі готельного комплексу «Selin», було чимало боротьби та моментів, що давали командам сподіватися на успіх. Краще розпочали «гірники», провівши на початку гри кілька гострих випадів. Щоправда, особливої небезпеки воротам Непогодова вони не становили. Полтавська команда добре працювала флангами, Младен Бартулович і Павло Ребенок постійно тримали у тонусі форвардів.

Долю матчу вирішив єдиний гол. Младен Бартулович бив метрів із десяти, але страж воріт «Шахтаря» парирував сильний удар, та на підбиранні першим був Андрій Ткачук, постріл якого не залишив шансів супернику.

У другій половині матчу тренерський штаб ворсклян зробив кілька замін, давши проявити себе й молодим хлопцям, але при цьому ініціатива залишалася на боці полтавської команди.

Через незначне пошкодження, отримане на розминці, лікарі вирішили поберегти Артема Громова, повідомляє прес-служба ворсклян. Він стежив за поєдинком з лави запасних. За матчем спостерігали також молоді тренери, що зараз проходять навчання у Центрі ліцензування ФФУ для отримання Pro-диплому.