ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 24.01


«Ворскла» вирушила на перший закордонний збір

Сьогодні о 15:35 авіарейсом із аеропорту «Бориспіль» полтавська «Ворскла» відлетіла на свій перший у цьому році закордонний навчально-тренувальний збір.

Делегація біло-зелених, як повідомили нам у прес-службі ворсклян, налічує 40 осіб, із них 25 – футболісти: Богуш, Непогодов, Ткаченко, Пердута, Є. Ткачук, Дитятьєв, Сімінін, Сапай, Чеснаков, Скляр, А. Ткачук, Чеснаков, Бартулович, Турсунов, Громов, Ковпак, Бараннік, Шиндер, Ребенок, Довгий, Коломоєць, Квасний, Одарюк, Мельник і Бобров.

Капітан ворсклян Арменд Даллку повинен приєднатися до команди безпосередньо в Туреччині.

Окрім квартету молодих виконавців із молодіжного складу, разом із командою на збір вирушили й свіжоспечені ворскляни Коломоєць, Ребенок і Довгий, який лише вчора оформив свої відносини з клубом терміном на один рік.

Перший збір «Ворскли» триватиме два тижні, впродовж яких команда попередньо планує зіграти два спаринги – з румунським «Віторулом» і казахстанським «Шахтарем».

Жити й тренуватися футболісти будуть в умовах нового фешенебельного п’ятизіркового готельного комплексу «Ройял Тадж Махал», який розташований неподалік від міста Сіде (60 км від аеропорту Анталії).

Додому на кілька днів полтавці повернуться 8-го лютого, після чого на команду Сачка чекає ще один турецький збір.

Артур ЗАПЕКА

спорт, футбол, ФК Ворскла, збори, Даллку, Сачко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.