ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:31 23.02


Для того, щоб навчати дітей роботехніці, програмуванню та 3D-моделюванню, полтавець збирає гроші

У Полтаві збирають гроші на мобільну техностудію для навчання дітей сучасним технологіям: робототехніці, програмуванню на Scratch, управлінню квадрокоптерами та роботі з 3D-принтером.

Днями на краудфандинговій платформі "Спільнокошт" з'явився проект "Мобільної техностудії". Його ідея — створити мобільну технічну студію для проведення безкоштовних майстер-класів із робототехніки, комп'ютерних дисциплін, пілотування дронів у невеликих містах, селищах тощо.

Суть проекту, на який збираються кошти з допомогою громадського фінансування — "мобільний клас", оснащений для сучасних занять з технічних дисциплін: набори робототехніки Lego, сучасні ноутбуки, 3D-принтер. Даний клас можна буде розгорнути на будь-якому майданчику: школа, дитячий садок, сільський клуб, та проводити заняття із роботехніки, програмування, 3D-моделювання тощо.

Ініціатор проекту - полтавець Владислав Кушніров. Чоловік довго працював у міжнародних великих компаніях, а з липня 2015 року почав навчати дітей основам робототехніки у Полтаві. За ці декілька місяців на безкоштовних майстер-класах побувало близько 50 дітей, 17 почали регулярно відвідувати заняття із "Основ робототехніки".

Кушніров зазначає, що Полтава — місто із досить відомою у світі історією винаходів та винахідників (Кондратюка, Челомея, Котельникова):

Але зараз Полтава менше відома як колиска інженерної та винахідницької думки, хоча і продовжує йти цією стежкою (наприклад, шов-блискавка Запеки). І майже не популяризуються сучасні технічні дисципліни для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Що вже тоді казати про невеличкі міста та селища.

Вартість проекту - 77 777 гривень. Станом на 14:00 22 лютого ініціативу профінансувало 28 доброчинців. Сума, яку вони надали для реалізації проекту — 14 065 грн, що складає 18.1 відсотка від поставленої мети. Владислав Кушніров має ще 63 дні для збору коштів на даній платформі.

Якщо ініціатори зберуть необхідну суму, то вони збираються як мінімум двічі на місяць на основі попереднього конкурсного відбору їздити у певний населений пункт Полтавщини (містечко, село) та проводити безкоштовні майстер-класи із роботехніки, програмування Scratch, 3D-моделювання. По закінченні занять плануються онлайн-консультації із учасниками та спілкування у спільнотах соцмереж.

До кінця року Владислав з командою планує провести не менше 20 виїздних майстер-класів і залучити до новітніх технологій близько 500 дітей з невеликих міст та містечок, де подібні заняття є недоступними.

Власним коштом студія вже закупила набори Lego Education WeDo. Проект використовуватиме власний автомобіль. Підбирається базовий набір дронів.

Кошти, зібрані за рахунок "Спільнокошту", направлять виключно на придбання необхідного обладнання: Lego Education Mindstorms EV3, ноутбуків, 3D-принтеру. Після старту проекту планується навчання волонтерів.

Роман ПОВЗИК

навчання, діти, спільнокошт, Кушніров

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.