ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:04 12.04


Суддя Лариса Гольник повторно подала заяву про відвід судді Сергію Удовіченку

Суддя Сергій Удовіченко не буде брати участь в розгляді справи за позовом судді Лариси Гольник до Октябрського райсуду.

11 квітня в Полтавському окружному адміністративному суді колегія суддів задовольнила заяву про відвід судді Сергія Удовіченка, яку подала суддя Лариса Гольник. Іншого суддю та дату слухання справи за позовом Лариси Гольник до Октябрського районного суду поки що не призначили.

Суддя Сергій Удовіченко пояснив, чому колегія вирішила задовольнити заяву Лариси Гольник:

Обставини, викладені в заяві про відвід, не є обґрунтованими та такими, що відповідають дійсності. А тому не свідчать про те, що суддя Удовіченко опосередковано упереджений до даної справи. Дані в частині заяви є необґрунтованими. Однак із метою усунення будь-яких сумнівів неупередженості при розгляді даної справи колегія суддів ухвалила заяву Лариси Гольник про відвід судді Полтавського окружного адміністративного суду Сергія Удовіченка задовольнити… Ухвала оскарженню не підлягає

Нагадаємо, що суддя Лариса Гольник позивається до Октябрського районного суду, в якому працює. На погляд судді, голова суду Олександр Струков негативно до неї ставиться, а тому застосував до неї "вибірковий підхід" і відправив її у вимушену відпустку в кінці лютого.

Коли позов Лариси Гольник потрапив до судді Полтавського окружного адміністративного суду Сергія Удовіченка, вона подала заяву про відвід судді. Однак Сергій Удовіченко не задовольнив її заяву і ухвалив розглядати позов Лариси Гольник колегіально.

суд, Гольник, Удовіченко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.