ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:16 26.04


"Кришталевих" полтавців лікуватимуть естонські фахівці

У травні за ініціативи ГО "Всеукраїнська асоціація кришталевих людей" до України приїде група вчених і лікарів із Тартуського Університету (Естонія), які займаються дослідженням та лікуванням людей з недосконалим остеогенезом.

Головною метою дослідження є генетичний (ДНК та РНК) аналіз людей із вродженою крихкістю кісток (в Україні дане дослідження в медичних та дослідницьких закладах МОЗ України провести немає можливості). Під час дослідження буде збиратись генеалогічна інформація (родинне дерево), інформація про здоров'я пацієнта та найближчих родичів, а також проби крові на аналіз. Дане дослідження дасть змогу пацієнтам, в тому числі – полтавцям - підтвердити клінічний діагноз НО із вказанням мутації. Крім того, буде змога отримати консультацію лікаря-ортопеда, яке вже понад 20 років займається лікуванням та дослідженням НО пацієнтів різного віку в Естонії.

У цілому, дослідження допоможе в пошуках лікування НО та інших захворювань із крихкістю кісток.

Забір біоматеоріалу (крові) проходитиме в трьох містах України:

  • 16 травня 2016 року у місті Чернівці: приміщення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні за адресою проспект Незалежності, 98;
  • 17 травня 2016 року у місті Харків;
  • 18 травня 2016 року у місті Київ: приміщення національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" за адресою: вулиця Стрітенська, 7/9.

Для того, щоб потрапити в групу пацієнтів, які проходитимуть обстеження, достатньо у зручний спосіб, повідомити про своє бажання:

  • заповнити електронну форму на сайті http://ostimperfecta.wix.com/oiua;
  • надіслати листа на e-mail: ostimperfecta@gmail.com;
  • передзвонити за номерами: +38 (066) 3010183, +38 (097) 948-48-55 – Любов Петрова, голова ГО "Всеукраїнська асоціація кришталевих людей".
лікування

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.