ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:03 01.06


Суд над колишнім заступником мера Полтави Дмитром Трихною перенесли

Через участь судді в іншому засіданні слухання справи екс-заступника очільника міста Дмитра Трихни перенесено на 21 червня.

1 червня суддя Юрій Куліш мав розглянути справу Дмитра Трихни, екс-заступника Олександра Мамая. На суд з'явилися всі учасники процесу - потерпіла суддя Лариса Гольник разом із адвокатом, обвинувачений Дмитро Трихна та його захисник, а також прокурор. Однак засідання довелося відкласти - суддя Юрій Куліш бере участь в колегії в іншій справі та перебував у нарадчій кімнаті. Наступне засідання по справі Дмитра Трихни тепер має відбутися 21 червня о 9:00.

Нагадаємо, Дмитра Трихну обвинувачено у вчиненні злочинів за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ч. 1 ст. 376 КК України (втручання в діяльність судових органів). Нині прокуратура доводить, що Дмитро Трихна пропонував судді Октябрського районного суду Ларисі Гольник п’ять тисяч доларів США. На момент пропозиції суддя розглядала адміністративну справу Олександра Мамая, і за вказану суму вона начебто мала закрити справу.

суд, Трихна, Гольник

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.