ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 30.03


74,2% полтавців підписали декларації із сімейними лікарями

74,2% жителів Полтавщини або один мільйон 43 тисячі 402 людини підписали декларації із сімейними лікарями. В Україні – це більше 26 мільйонів осіб. Лідерами по кількості підписаних декларацій є міста-мільйонники.

З 1 квітня медична допомога тим людям, які й досі не підписали декларацію із сімейним лікарем, буде надаватися й надалі, але 120 гривень на пацієнта, які мали виділятися з державного бюджету до липня, з квітня не надходитимуть.

Кошти йтимуть лише від Національної служби здоров’я на лікування пацієнтів, які уклали декларації.

У департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА наголошують – необхідно визначитися із сімейними лікарями ще й тому, що з 1 липня почне працювати система діагностики (програма «Безкоштовна діагностика»). Тільки по направленню сімейного лікаря, який увійшов в базу даних Національної служби здоров’я можна буде отримувати безкоштовну діагностику

Нині в Полтавській області створено 36 центрів первинної медико-санітарної допомоги. Зараз у Полтавській області деякі центри ПМСД досягають чи не 100% підписаних декларацій.

У Пришибському ЦПМСД 99,9% пацієнтів уклали декларації із сімейними лікарями. У Миргороді з’явився комунальний центр ПМСД, нещодавно він почав працювати. Відкриває свої амбулаторії. Нині там укладено 32,9% декларацій, думаю, що їх буде набагато більше. Є ті, які сьогодні перейшли рубіж 80% – це Котельва, Гадячі, Кременчуцький районний центр і міський центр міста Лубен. Є ті, які мають рубіж більше ніж, в цілому області, це такі центрі ПМСД, як у Диканьці, Горішніх Плавнях, Карлівці, Глобиному, Лохвиці, ЦПМСД № 3, Засулля, Велика Багачка, Шишаки, Кременчуцький ЦПМСД №2. Таких, де відсоток становить більше 70 – 19 в області. Але є й такі, де й 60% пацієнтів не уклали декларації – це Новосанжарський та Пирятинський ЦПМСД

розповів Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА. Нині в області тестується також електронна картка пацієнта.

здоров'я, декларації з лікарями

За темою:

  • На Полтавщині на третину зросла кількість кишкових інфекцій
  • У девяти районах Полтавщині зросла кількість хворих на туберкульоз
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.