ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 04.10


Береги Ворскли під Полтавою закидали будівельним сміттям

Чергова небезпека екологічної катастрофи виникла на березі Ворскли у селищі Буланове Щербанівської ОТГ. Місцевий бізнесмен Володимир Золотар біля свого банного комплексу закидав береги річки будівельним сміттям.

Відео та фотографії з місця захаращення берегів річки виклав у спільноті "Щербанівська ОТГ і світ навколо"  Святослав Шевченко .

Коментатори відзначають, що місцевому «князьку» Золотарю «все дозволено, він від всіх відкупиться,  йому наплювати на всіх… робить лише для свого блага. Захотілось йому декілька років тому перегородити річку - перегородив, захотів самозахват прирічкової зони - захопив, захотів сміття в річку висипати - висипав...»  

Рік тому великі фури також возили поблизу цвинтаря с. Буланове пісок і землю. Санітарну прирічкову зону Золотар регулярно засипає сміттям та вирівнює тракторами.

Нагадаємо, раніше підприємець та власник місцевої бані Володимир Золотарь незаконно захопив прирічкову територію поруч із його банним комплексом та почав робити закритий приватний пляж за допомогою вантажної техніки. При цьому руйнувалася дорога.

екологія, забруднення, берег Ворскли, Володимир Золотар

За темою:

  • "Ворскла" програла перший матч на турецькому зборі. ВІДЕО
  • Ворскляни на турецькому зборі зіграють чотири поєдинки
  • На Ворсклі з ополонки витягли ледь живого чоловіка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.