ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:09 26.01


Бублик: "Без люстрації місцеві вибори стали майданчиком для "колишніх"

Народний депутат Юрій Бублик взяв участь у міжнародному форумі "Європа-Україна" у Лодзі, де заявив, що місцеві вибори не принесли бажаного для України результату.

Юрій Бублик виступив на міжнародному форумі "Європа-Україна" у Лодзі. За організаційної підтримки Варшавського Інституту східноєвропейських досліджень цей захід традиційно став платформою для обговорення ключових питань модернізації та розвитку України як з використанням власних ресурсів, так і у співпраці з партнерами з Польщі та Європейського Союзу.

Сьогодні, 26 січня, під час виступу в панельній дискусії на тему: "Після місцевих виборів - чи зміниться політична мапа України?" голова підкомітету, народний депутат України від Полтавщини Юрій Бублик зазначив, що останні вибори, на жаль, не дали очікуваного результату українському суспільству:

Це насамперед пов'язано з тим, що не було проведено повноцінної люстрації після революції гідності і, як наслідок, до влади прийшло чимало поплічників попереднього режиму. Не останню роль в цьому також зіграв і недосконалий новий закон про місцеві вибори, внаслідок якого багато округів залишилися без своїх представників в органах місцевого самоврядування і люди, як і раніше, підлягали зомбуванню через телевізійну агітацію з каналів олігархів.

Окремо нардеп наголосив на необхідності вирішення на державному рівні проблем українців, які проживають на тимчасово окупованих територіях, і висловив переконання, що до їх звільнення від окупантів, "під дулами автоматів" говорити про вільні вибори неможливо.

Нагадаємо, що Булик вийшов зі "Свободи" якраз через те, що не отримав керівних посад у партії.

Артур ЗАПЕКА

Бублик, свобода, політика, депутат

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.