ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:02 10.02


Перший заступник голови ОДА стверджує, що статус міжнародного аеропорт "Полтава" не отримує через Кабмін

Документи про надання аеропорту Полтави статусу міжнародного сьогодні знаходяться у Кабміні, але через зміну керівників міністерств обласна влада не може отримати погодження там своїх ідей та планів.

На своїй прес-конференції перший заступник голови облради Андрій Пісоцький, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив: комунальний аеропорт "Полтава" нібито очікує світле майбутнє і в нього є перспективи поновити свою роботу.

Документи щодо надання аеропорту статусу міжнародного пункту пропуску нині знаходяться в Міністерстві регіонального розвитку та в Мінекономіки,

- зазначив перший заступник голови ОДА.

Але, за його словами, ситуацію ускладнює невизначеність із керівниками відомств. Також інвестиції не зможуть прийти до Полтави через корупційні скандали у Києві. Як відомо, нещодавно міністр з економіки та торгівлі Айварас Абромавічус подав у відставку через нібито корупційні схеми у Кабміні.

Нагадаємо, експерти компанії "Авіаплан" оцінили перспективи та розробили план розвитку полтавського аеропорту, який після 2020 року нібито зможе приносити мільйонні прибутки.

Анна СОЛТОВСЬКА

аеропорт, Пісоцький, Кабмін, корупція

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.