ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 24.04


Cуд вирішив оштрафувати міськвиконком Полтави за ігнорування засідань

23 квітня у Полтавському окружному адміністративному суді відбулося чергове підготовче засідання у справі про неправомірне підвищення вартості проїзду.

Суд оштрафував міськвиконком за те, що полтавців не проінформували належним чином про призупинення поточних тарифів по 3 грн та 5 грн і містянам довелося платили більше.

 

Так, на міськвиконком наклали штраф у розмірі одного прожиткового мінімуму (1700 грн станом на 1 січня 2018 року). Також, суддя Шевяков ухвалив рішення продовжити та надати додатковий час для пояснення та подання заперечень по суті відповідачами та перевізникам до 7 травня. 

Раніше суд задовольнив позов народного депутата Сергія Капліна до виконкому міської ради щодо визнання протиправним підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Полтави.

Попереднє слухання відклали через відсутність перевізників у якості третіх сторін.

Наступне слухання по справі відбудеться о 16:00 8 травня.

Перевізники подали розрахунки до міськвиконкому про підвищення вартості проїзду до 6 гривень і навіть квитки вже відповідні надрукували.

На сьогодні  дійсне  судове рішення про неправомірність підвищення вартості проїзду та ціну в маршрутках, як і раніше,  у 4 гривні.

суд, проїзд

За темою:

  • За знущання над котом чоловік отримав шість років тюрми
  • Рецидивіст, який зґвалтував 82-річну бабусю, отримав сім років тюрми
  • На Полтавщині затримали двох поліцейських під час отримання хабара
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.