ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:03 23.01


Екс-боєць "Азову": Техніки не вистачає, але будемо працювати...

Зранку з чергування повернулися учасники мобільних груп, які долучилися до очищення міста від снігу. Координатор однієї із них - екс-боєць полку "Азов" Ігор Скляр - розповів про свою нічну роботу та її результати.

Мобільні групи працюють під керівництвом новоствореної комісії з благоустрою та у взаємодії зі МШЕД. Ці групи створили представники "Свободи" та "Самопомочі".

Координатор однієї групи – Ігор Скляр, представник "Свободи", екс-боєць батальйону "Азов". Його група працювала над розчищенням вулиці Шевченка, від Фрунзе і до пам’ятника Келіну, а також вулиці Володарського. Ігор стверджує, що комунальники працювали добросовісно:

Ми спочатку мали координувати роботу комунальників відповідно до тієї інформації, яка надходила на телефон кол-центру і до новоствореної комісії. Однак комунальники працювали добросовісно і ми лише допомагали їм, регулювали рух, перекривали вулиці для проїзду важкої техніки.

Якщо потреби визначалися комісією, а фактично, штабом із боротьби зі стихійним лихом, то обсяг робіт визначав МШЕД. Однак повністю його виконати не вдалося:

Не вистачає техніки. У ніч з п’ятниці на суботу було чимало транспорту, плюс багато нетверезих. Техніка - зношена, подекуди її доводилося використовувати не за призначенням. Наприклад, навантажувачі розширювали проїжджу частину, хоча це насправді робота для грейдера. Але грейдери були зайняті на інших вулицях.

Ігор стверджує, що значно допомогли і приватні підприємці тим, що надали техніку.

Техніку, яку мають приватні підприємці, треба було залучати ще місяць тому, проводити переговори, домовлятися. Але багато приватників не хотіли співпрацювати з міською владою, і тільки після дзвінків від депутатів погодилися долучитися до прибирання.

Результати роботи Ігор теж озвучив:

Якщо на Шевченка була одна колія для руху транспорту, то зараз там може проїхати три авто. Вивезли на кар’єр сніг із зупинки Шевченка поруч із АТБ. Ще ввечері була лише одна колія на Володарського, зараз створили проїзд, аби розминулися два автомобілі. Щоб не було ситуації, коли на перехресті утворюється пробка, і швидкі чекають по десять хвилин, аби просто виїхати. Інші наші бригади працювали на Першотравневому проспекті, розчищали під’їзд до реабілітаційного центру та інфекційної лікарні, прибирали сніг на Садах-2, вулиці Героїв Сталінграду, допомагали на Яківцях та Червоному Шляху.

Цієї ночі, говорить Ігор Скляр, техніки буде ще більше. Завдання для роботи визначають щодня на вечірніх нарадах у штабі, відштовхуючись від того, яка інформація надходить до кол-центру.

Будемо працювати, поки не поборемо це стихійне лихо. Треба розуміти його масштаби: за три дні випала місячна норма опадів. Першочергова задача зараз – розчистити вулиці, а потім уже можна буде вивозити сніг.

Телефон гарячої лінії - (050)968-23-53(096)432-34-26.

Лесь ГАВРИЛОВ

прибирання, сніг, негода, комунальники, Скляр

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.