ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 31.01

P


Експерименти із зачісками: якісна техніка для сучасних красунь

Жінки майже завжди непередбачувані в своїх прагненнях: сьогодні вони бажають зачіску з пишними локонами, а завтра – випрямити кучері і стати володаркою рівного волосся. Суперечливі бажання закладені в жіночій природі, тому чоловіки не стали їм заперечувати, а винайшли відповідні прилади.

Чоловіки на службі у жіночої краси

Винахідником щипців для завивки волосся є французький перукар Марсель Грато. Пристосування нагрівалося на плиті і надавало пасмам природну хвилястість. У 1897 році цей аксесуар отримав широку популярність, а його автор став відомим.

Але мода знову підготувала несподіваний сюрприз – на початку ХХ століття стають неймовірно популярними гладкі, рівні зачіски. У 1906 році винахідник Симон Монро запатентував випрямляч для волосся, що володіє сімома металевими зубцями для розчісування. Через кілька років пристрій було вдосконалено – дві прасочки нагріваються і притискаються одна до одної.

У другій половині ХХ століття повертається мода на довге волосся, стайлінг стає різноманітними – локони і прямі пасма мирно співіснують в різних зачісках. Саме в цей період створюються електричні прилади для укладки:
 — 1959 рік. Паризький перукар Рене Лельєвр придумав плойку для завивки в звичному для нас сьогодні вигляді;
 — 1969 рік. Італійський підприємець Маріо Гардіні запропонував салонам краси випрямляч у формі щипців з електричним нагрівальним елементом;
 — 1980 рік. З'являються плойки з затискачем, який дозволяє щільно захопити пасмо будь-якої довжини;
 — 1990-2000 роки. Випрямлячі виходять за рамки салонів та широко використовуються в домашніх умовах, а щипці для завивки знаходять різні форми – циліндр, конус, спіраль.

Як обрати щипці для вирівнювання волосся

Слід зазначити, що плойки в різних, нехай і в досить примітивних формах, існують вже давно, а випрямляч для волосся – це порівняно новий винахід. Принцип дії цього приладу полягає у вилученні деякої кількості вологи, після чого кучерики поступаються місцем гладким пасмам. Познайомитися з сучасними моделями цього пристрою ви можете на сайті https://makeup.com.ua/categorys/197799/, а ми зупинимося докладніше на тому, які матеріали використовуються для покриття робочої поверхні.

Кераміка. Забезпечує легке ковзання, захищає волосяні стрижні від пошкоджень, перешкоджає електризації, полегшує розчісування.
Турмалін. Захищає пасма від пересушування, надає їм природний блиск та шовковистість.
Титан. Найдовговічніше покриття, яке забезпечує рівномірний нагрів.

При виборі щипців для вирівнювання слід також звертати увагу на потужність приладу (впливає на швидкість нагрівання), кількість насадок, ширину робочої поверхні. 

Власницям пористого, ламкого волосся слід використовувати електричні прилади для формування зачіски тільки в поєднанні з термозахисними спреями і не частіше двох разів на тиждень. Використовуючи плойку або випрямляч, ви зможете сміливо експериментувати зі своєю зовнішністю, змінювати образи, але при цьому, незмінно залишатися привабливою і непередбачуваною.

жінка, зачіска, мода, техніка

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.