ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:32 25.01


В області шаленими темпами шириться епідемія. Чиновники замовчують смерті

За минулий тиждень на ГРВІ захворіли 16 873 особи - майже вдвічі більше, ніж за попередні сім днів. Як, утім, і позаминулого тижня - теж удвічі більше. Однак в офіційних документах чиновники не говорять про смерті.

Прес-центр департаменту охорони здоров'я ОДА розповсюдив інформацію про стан захворюваності в області. За даними в документі, на сьогодні на гострі респіраторні інфекції захворіли 16 тисяч 873 особи за минулий тиждень, що на 98 відсотків більше, ніж за позаминулий. У документі також ідеться:

Показник захворюваності склав 117.1 на 10 тисяч населення (на 67.3 відсотка вище за епідпороговий та майже у 4.5 рази вище захворюваності за аналогічний тиждень минулого року). Госпіталізовано 859 хворих (481 дитина). При дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ "Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ" методом полімеразної ланцюгової реакції отримано позитивні результати на вірус типу A (H1N1) pdm09 в матеріалі від хворих з Полтави. Перевищення епідемічних порогів спостерігається на переважній більшості адміністративних територій області (на 25-ох з 30-ти, в усіх містах та 20-ти районах).

Сьогодні вранці на апаратній нараді в облдержадміністрації розкритикували роботу Карлівської РДА у боротьбі з грипом. Голова ОДА Валерій Головко зазначив:

Епіцентр проблеми грипу на Полтавщині - саме у Карлівському районі. Це стосується як наявності лікарських засобів, так і смертності у лікарнях. Громадськість просто збуджена бездіяльністю керівника. У районі люди вмирають! Необхідно цьому керівнику вже сьогодні поставити відповідну оцінку.

Нагадаємо, що мер Карлівки повідомив про смерті від грипу в районі, а голова ОДА оприлюднив інформацію про 13 померлих від ускладнень.

Разом із тим, заступник голови ОДА Олег Пругло розповів на нараді, що під час спеціальної перевірки у Карлівці в аптеках не було знайдено жодної марлевої пов'язки.

Однак у документі жодним словом не зазначено про смертельні випадки від грипу, ГРВІ та їх ускладнень, про що раніше розповів голова ОДА.

Лесь ГАВРИЛОВ

грип, застуда, епідемія, грві, здоров'я, смерть

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.