ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 06.02


Фукс заявив, що не є власником "Голден Деррік", але кілька її ліцензій придбав би

Бізнесмен Павло Фукс повідомив, що розглядає можливість купівлі частини "дочок" начебто пов’язаної з Олександром Януковичем полтавської компанії "Голден Деррік".

Бізнесмен Павло Фукс спростовує свою причетність до компанії "Голден Деррік", перейменовану в "Іст Юроуп Петролеум", яку пов'язували з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким. Той, на думку експертів, свого часу представляв інтереси Олександра Януковича. Про це Фукс розповів у інтерв’ю виданню Економічна правда.

"Я цю компанію не купував ніколи, ні в якому році. Це брехня і плітки. Я цікавився цією компанією, до сих пір дивлюся на її активи, вивчаю її ліцензії, але ніколи не купував. Це все не правда. Я просто не хочу з вами судитися, хоча ви постійно мені приписуєте її", – відповів Фукс на запитання видання про те, в якому році він придбав "Голден Деррік".

У той же час, він підтвердив свою зацікавленість у купівлі окремих її ліцензій, – "і, швидше за все, якісь із них куплю. Коли куплю, я вам про це повідомлю".

"Мене цікавить кілька ліцензій "Голден Деррік", які я готовий придбати. Думаю, в цьому році щось куплю", – наголосив Фукс і підтвердив, що його цікавлять дочірні підприємства компанії, яких за його даними у компанії 19. "Цікавлять три-чотири. Я буду орієнтуватися на висновки геологів".

Як повідомлялося, у вересні 2016 року після більше двох років судових розглядів компанія "Голден Деррік" повернула собі право на розробку українських газових родовищ. Зокрема, Державна служба геології та надр наприкінці серпня – на початку вересня відновила "Голден Деррік" дії трьох спеціальних дозволів (ліцензій) на газові площі в Полтавській, Харківській і Дніпропетровській областях.

Нагадаємо, що свого часу Державна служба геології та надр України видала 16 ліцензій на розробку газового родовища в Полтавській області газодобувній компанії "Голден Деррік".

бізнес, Павло Фукс, надра, газ, родовища

За темою:

  • Лекции от представителей OpenAI, Google и Оксфорда: Сергей Токарев рассказал о втором сезоне проекта AI for Ukraine
  • Прокуратура відстояла вирок поліцейському, який кришував наркобізнес
  • У Полтаві відбудеться жіночий бізнес-форум
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.