11:47 27.06

Футболісти "Гірника-Спорт" виграли контрольний матч у аматорів із "Рокити"

26 червня у Горішніх Плавнях відбувся товариський матч між місцевим клубом першої ліги "Гірником-Спорт" та аматорською "Рокитою" - однією з найкращих команд чемпіонату Полтавщини.

Гірник-Спорт — Рокита — 2:1

Голи: Шевчук 12, Фаюк 74 — Бакланов 82.

На 80-й хвилині був вилучений Данкович (ГС, із правом заміни).

Команда Сергія Пучкова провела перший контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. На запасному полі стадіону "Юність" "гірники" отримали достойний опір із боку аматорів, які мало в чому поступалися команді, яка ставить перед собою мету підвищитися в класі.

Гра йшла на хороших швидкостях, було багато боротьби та емоцій, проте суперники діяли коректно. Господарі відкрили рахунок після майстерного удару Шевчука головою у кут. Гості до перерви відповіли кількома гострими контрвипадами, а в одному з епізодів арбітр мав повне право призначати пенальті у ворота господарів після того, як у карному майданчику знесли Андрія Воронкіна. Але не призначив.

Другий гол господарі забили після відвертого порушення правил, яке теж залишилося поза увагою арбітрів. Але рокитяни не знітилися і до останніх хвилин шукали власні шанси. Після удару Лалієва господарів поля врятувала хрестовина.

В одній із атак воротар "гірників" Данкович зіграв руками поза межами штрафного майданчика — червона картка. Втім, оскільки матч мав статус контрольного, гості були не проти, щоби суперники догравали матч у рівних складах. Це не завадило Микиті Бакланову забити гол-красень зі штрафного — 2:1.

Наступний спаринг "гірники" проведуть проти "Інгульця", а "Рокита", яка минулої суботи не грала, готується до календарного поєдинку чемпіонату області проти "Чутового".