ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 08.02

P


Гідроакумулятори — типи та сфери застосування

Все гідравлічне обладнання працює на принципі перетворення енергії під час тиску на рідину в системі. Перетворена енергія рідини може розподілятися по робочих органів пристрою, а може бути надмірною — у таких випадках потрібний гідроакумулятор.


Гідроакумулятор — це важлива частина систем гідравліки, що дозволяє під тиском накопичувати надмірну гідравлічну енергію і потім виділяти її назад для роботи пристрою. В інтернет-магазині Hydraulic.ua можна замовити таку конструкцію зі швидкою доставкою по Києву та Україні.

Особливості цього гідравлічного обладнання

Конструкція пристрою проста: частина об'єму всередині його корпусу займає порожнину, обмежена мембраною — у неї надходить і з неї виходить вода через штуцер із різьбленням. З іншого боку від нього розташований золотник, який регулює надходження та виведення повітря з порожнини навколо ємності з маслом.

Є кілька робочих характеристик, які визначають ефективність використання гідроакумуляторів:

  • надлишковий тиск у порожнині пристрою;
  • максимальний надлишковий тиск — максимальний його показник, за якого можлива робота акумулятора без поломок;
  • обсяг — тут враховуємо, що порожнина, в якій запасається масло, зазвичай не перевищує 50% обсягу самого бака. Ця порожнина відокремлюється від камери гідроакумулятора мембраною, яка дозволяє змінювати об'єм резервуара залежно від надходження до нього олії.

За своєю конструкцією ці пристрої можуть бути з механічним типом накопичувача, або ж з пневматичним. Механічний тип ділиться на два види — вантажні та пружинні конструкції. Кожен вид гідроакумуляторів має певні переваги та недоліки.

Використання вантажних гідроакумуляторів

У таких пристроях накопичення гідравлічної енергії та її зворотний рух у систему забезпечуються потенційною енергією встановленого на висоті вантажу.

Такий простий механізм дозволяє підтримувати сталість показника тиску в балоні за великого робочого об'єму. До недоліків можна віднести досить низьку енергоємність конструкції, її великі розміри, а також невисокий тиск у системі.

Використання пружинних пристроїв

На відміну від попереднього виду, тут основою для зберігання та руху гідравлічної енергії використовуються пружини. Їхня механічна енергія в стислому стані дозволяє накопичувати енергію та повертати її в систему.

Незважаючи на свою невисоку вартість, такі установки не мають великого робочого об'єму, а тиск у них залежить від стану пружини.

Особливості та переваги пневмогідравлічних моделей

Якщо попередні два види використовували виключно механічну енергію, тут використовується енергія стисненого газу — здебільшого, азоту. Тиск у такій системі залежить від того, чи стискається або розширюється газ.

Використання газу в балонах пневмогідроакумуляторів забезпечує високу енергоємність таких пристроїв. З цієї ж причини вони виробляються невеликими у своїх розмірах і досить різноманітними за конструкцією.

Вантажні та пружинні гідроакумулятори використовуються рідко, але пневматичні моделі застосовуються у багатьох сферах промисловості та побуту. Так, їх використовують у системах водопостачання для підтримки напору води, в автомобілебудуванні, а також у виробництві будівельної та сільськогосподарської техніки.

обладнання, техніка, гідроакумулятор

За темою:

  • Что нового ожидает поклонников Apple в 2024 году
  • Поліція Полтавщини розслідує підпал сільськогосптехніки
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.