ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 24.05


Гроші на сортувальний комплекс для Полтави поки що не дають

У Полтаві начебто через карантин призупинили процес інвестування у сортувальний комплекс, який планують розмістити поблизу Макухівського сміттєзвалища. Потрібні 16 мільйонів гривень та рішення Антимонопольного комітету.

До завершення карантину влада Полтави не знайде 16 мільйонів гривень на сортувальний комплекс, який планують розмістити поблизу Макухівського сміттєзвалища, повідомляє Зміст.

Директор комунального підприємства "КАТП-1628" Тарас Бойко зазначив, що тільки після повернення до звичайного режиму роботи до депутатів знову звернуться щодо виділення коштів на комплекс: "Підприємство для виділення коштів, щоб закупити сортувальну лінію, має отримати дозвіл від Антимонопольного комітету. Ми до них звернулися й чекаємо від них відповіді про те, чи маємо ми право отримувати кошти на придбання сортувального комплексу".

Приблизна вартість цього комплексу – 16 млн грн. Наразі планують закупити лише комплекс, але ще потрібні окремі кошти на будівництво ангару, де його розмістять. Розмістити сортувальну лінію мають поблизу Макухівського сміттєзвалища.

Нагадаємо, що 2018-го року полтавське підприємство "Системи модернізації складів" презентувало мобільну лінію сортування сміття.

Будівництво такого комплексу допоможе зменшити навантаження на міське сміттєзвалище приблизно на третину.

сміття, сортування, влада, гроші, карантин

За темою:

  • "АвтоКрАЗ" заборгував працівникам майже 60 мільйонів зарплати
  • Сесію обласної ради скасували через відсутність кворуму
  • З початку року полтавці витратили на нові авто 54 млн доларів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.